Na zapytanie
Property 63563 photo 1
Property 63563 photo 2
Property 63563 photo 3
Property 63563 photo 4
Property 63563 photo 5
Property 63563 photo 6
Property 63563 photo 7
Property 63563 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 103 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 45671
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 47669
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 48290
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
140 000 € 280 €/m²
  • Kod obiektowy 53075
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
45 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 53221
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
40 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 57554
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 57555
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 58371
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
85 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 60181
  • Metry kw. 500 m²
Rekomendowane Sprzedaż
75 000 € 68 000 € 136 €/m²
  • Kod obiektowy 60874
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 550 m

Subskrypcja newslettera