900 000 €
1192 €/m²
Property 63575 photo 1
Property 63575 photo 2
Property 63575 photo 3
Property 63575 photo 4
Property 63575 photo 5
Property 63575 photo 6
Property 63575 photo 7
Property 63575 photo 8
Property 63575 photo 9
Property 63575 photo 10

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,5
  • Odległość do morza: 380 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Działka755 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
988 000 € 210 €/m²
  • Kod obiektowy 12891
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
1 300 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 13786
  • Metry kw. 14000 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
860 000 € 132 €/m²
  • Kod obiektowy 13851
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
800 000 € 615 €/m²
  • Kod obiektowy 16574
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 1250 m
Sprzedaż
1 000 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 19117
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
820 000 € 205 €/m²
  • Kod obiektowy 19321
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
740 000 € 548 €/m²
  • Kod obiektowy 24125
  • Metry kw. 1350 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
900 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 30174
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
750 000 €
  • Kod obiektowy 36867
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
810 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 37622
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 600 m

Subskrypcja newslettera