800 000 €
3333 €/m²
Property 63604 photo 1
Property 63604 photo 2
Property 63604 photo 3
Property 63604 photo 4
Property 63604 photo 5
Property 63604 photo 6
Property 63604 photo 7
Property 63604 photo 8
Property 63604 photo 9
Property 63604 photo 10
Property 63604 photo 11
Property 63604 photo 12
Property 63604 photo 13
Property 63604 photo 14
Property 63604 photo 15
Property 63604 photo 16
Property 63604 photo 17
Property 63604 photo 18
Property 63604 photo 19
Property 63604 photo 20
Property 63604 photo 21
Property 63604 photo 22
Property 63604 photo 23
Property 63604 photo 24
Property 63604 photo 25
Property 63604 photo 26
Property 63604 photo 27
Property 63604 photo 28

Details

  • Rok budowy: 2013
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Type of flooring: tiles
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 240 metrów kwadratów na Attyce. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią. Drugie piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, ogród, trawę, grill, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 000 000 € 1428 €/m²
  • Kod obiektowy 19908
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
950 000 € 3166 €/m²
  • Kod obiektowy 26411
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
800 000 € 3137 €/m²
  • Kod obiektowy 29453
  • Metry kw. 255 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 000 000 € 2173 €/m²
  • Kod obiektowy 29503
  • Metry kw. 460 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
735 000 € 520 000 € 1192 €/m²
  • Kod obiektowy 29748
  • Metry kw. 436 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
950 000 € 690 000 € 1500 €/m²
  • Kod obiektowy 31688
  • Metry kw. 460 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
700 000 € 700 €/m²
  • Kod obiektowy 44131
  • Metry kw. 1000 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
800 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 63604
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 050 000 € 3025 €/m²
  • Kod obiektowy 63960
  • Metry kw. 347 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
905 000 € 4525 €/m²
  • Kod obiektowy 63973
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera