Na zapytanie
Property 63626 photo 1
Property 63626 photo 2
Property 63626 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 250 m

Opis

Na sprzedaż Działka3350 metrów kwadratowych na Thassos. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody. Pozwolenie na budowę do 2010 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
40 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 3915
  • Metry kw. 3150 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
100 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 3916
  • Metry kw. 5365 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
55 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 3917
  • Metry kw. 674 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
130 000 € 325 €/m²
  • Kod obiektowy 4121
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
90 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 4148
  • Metry kw. 4025 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
55 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 4173
  • Metry kw. 499 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
70 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 4174
  • Metry kw. 2720 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
340 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 4224
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
90 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 4514
  • Metry kw. 8140 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
170 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 5264
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 1800 m

Subskrypcja newslettera