630 000 €
3500 €/m²
Property 63656 photo 1
Property 63656 photo 2
Property 63656 photo 3
Property 63656 photo 4
Property 63656 photo 5
Property 63656 photo 6
Property 63656 photo 7
Property 63656 photo 8
Property 63656 photo 9
Property 63656 photo 10
Property 63656 photo 11
Property 63656 photo 12
Property 63656 photo 13
Property 63656 photo 14
Property 63656 photo 15
Property 63656 photo 16
Property 63656 photo 17
Property 63656 photo 18
Property 63656 photo 19
Property 63656 photo 20
Property 63656 photo 21

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1983
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 24 km

Sprzedaż
750 000 € 490 000 € 2197 €/m²
  • Kod obiektowy 35119
  • Metry kw. 223 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
650 000 € 3250 €/m²
  • Kod obiektowy 36256
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
535 000 € 2675 €/m²
  • Kod obiektowy 56738
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
650 000 € 3250 €/m²
  • Kod obiektowy 56739
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
851 000 € 715 150 € 4584 €/m²
  • Kod obiektowy 56903
  • Metry kw. 156 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
811 000 € 5442 €/m²
  • Kod obiektowy 56904
  • Metry kw. 149 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
778 000 € 5893 €/m²
  • Kod obiektowy 56906
  • Metry kw. 132 m²
  • Rooms 4
Rekomendowane Sprzedaż
549 000 € 3050 €/m²
  • Kod obiektowy 61712
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
630 000 € 3500 €/m²
  • Kod obiektowy 63656
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
580 000 € 3647 €/m²
  • Kod obiektowy 65138
  • Metry kw. 159 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera