Sprzedaż - Działka 4748 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Panorama Synoikismos Nomou 751
870 000 €
183 €/m²
Property 63660 photo 1
Property 63660 photo 2
Property 63660 photo 3
Property 63660 photo 4
Property 63660 photo 5
Property 63660 photo 6
Property 63660 photo 7
Property 63660 photo 8
Property 63660 photo 9
Property 63660 photo 10
Property 63660 photo 11
Property 63660 photo 12

Details

  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka4748 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Pozwolenie na budowę do 280 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja