Property 63898 photo 1
Property 63898 photo 2
Property 63898 photo 3
Property 63898 photo 4
Property 63898 photo 5
Property 63898 photo 6
Property 63898 photo 7
Property 63898 photo 8
Property 63898 photo 9
Property 63898 photo 10
Property 63898 photo 11
Property 63898 photo 12

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Rok budowy: 1990
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 150 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 150 metrów kwadratów w Salonikach. Domek składa się z 2 pięter. Trzecie piętro się z salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka, spiżarnia. Czwarte piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
620 000 € 2480 €/m²
  • Kod obiektowy 51564
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
600 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 57579
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
395 000 € 3110 €/m²
  • Kod obiektowy 59286
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
550 000 € 525 000 € 2625 €/m²
  • Kod obiektowy 61188
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
410 000 € 3867 €/m²
  • Kod obiektowy 61358
  • Metry kw. 106 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
480 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 61433
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
380 000 € 3015 €/m²
  • Kod obiektowy 62237
  • Metry kw. 126 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
530 000 € 2120 €/m²
  • Kod obiektowy 62464
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
450 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 63898
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 4435 €/m²
  • Kod obiektowy 64558
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera