182 000 €
5515 €/m²
Property 63908 photo 1
Property 63908 photo 2
Property 63908 photo 3
Property 63908 photo 4
Property 63908 photo 5
Property 63908 photo 6
Property 63908 photo 7
Property 63908 photo 8

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 80 m
  • Odległość od lotniska: 80 km

Sprzedaż
177 000 € 176 035 € 4632 €/m²
  • Kod obiektowy 61859
  • Metry kw. 38 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
166 000 € 5030 €/m²
  • Kod obiektowy 61898
  • Metry kw. 33 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
255 000 € 2550 €/m²
  • Kod obiektowy 62028
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
225 000 € 4017 €/m²
  • Kod obiektowy 62165
  • Metry kw. 56 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
200 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 62170
  • Metry kw. 75 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
150 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 62902
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
240 000 € 3076 €/m²
  • Kod obiektowy 63234
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 1636 €/m²
  • Kod obiektowy 64486
  • Metry kw. 165 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
195 000 € 2407 €/m²
  • Kod obiektowy 64874
  • Metry kw. 81 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera