270 000 €
5745 €/m²
Property 63912 photo 1
Property 63912 photo 2
Property 63912 photo 3
Property 63912 photo 4
Property 63912 photo 5
Property 63912 photo 6
Property 63912 photo 7
Property 63912 photo 8
Property 63912 photo 9
Property 63912 photo 10
Property 63912 photo 11

Details

  • Piętro: Piętro 5
  • Rok budowy: 1975
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 80 m
  • Odległość od lotniska: 14 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 metrów kwadratów na Attyce. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera wyposażenie, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
285 000 € 1583 €/m²
  • Kod obiektowy 10489
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
300 000 € 2400 €/m²
  • Kod obiektowy 11499
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
257 000 € 1917 €/m²
  • Kod obiektowy 13560
  • Metry kw. 134 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
270 000 € 4736 €/m²
  • Kod obiektowy 22986
  • Metry kw. 57 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
320 000 € 4210 €/m²
  • Kod obiektowy 23915
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
295 000 € 4214 €/m²
  • Kod obiektowy 36572
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
255 000 € 3072 €/m²
  • Kod obiektowy 43948
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
290 000 € 2636 €/m²
  • Kod obiektowy 43949
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
315 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 56980
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
340 000 € 4722 €/m²
  • Kod obiektowy 56981
  • Metry kw. 72 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera