330 000 €
2143 €/m²
Property 63914 photo 1
Property 63914 photo 2
Property 63914 photo 3
Property 63914 photo 4
Property 63914 photo 5
Property 63914 photo 6
Property 63914 photo 7
Property 63914 photo 8
Property 63914 photo 9
Property 63914 photo 10
Property 63914 photo 11
Property 63914 photo 12
Property 63914 photo 13
Property 63914 photo 14
Property 63914 photo 15
Property 63914 photo 16
Property 63914 photo 17
Property 63914 photo 18
Property 63914 photo 19
Property 63914 photo 20
Property 63914 photo 21
Property 63914 photo 22
Property 63914 photo 23
Property 63914 photo 24
Property 63914 photo 25
Property 63914 photo 26
Property 63914 photo 27
Property 63914 photo 28
Property 63914 photo 29
Property 63914 photo 30
Property 63914 photo 31
Property 63914 photo 32
Property 63914 photo 33
Property 63914 photo 34
Property 63914 photo 35
Property 63914 photo 36
Property 63914 photo 37
Property 63914 photo 38

Details

  • Rok budowy: 1985
  • Rok remontu: 2020
  • Liczba pokoi: 5
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 2 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Access

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 154 metrów kwadratów na Korfu. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, 2 salonów z kuchnią, jedna kuchnia, 2 łazienek z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Apartament ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, grill, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
357 000 € 3570 €/m²
  • Kod obiektowy 59820
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
440 000 € 5116 €/m²
  • Kod obiektowy 60765
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
420 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 60866
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
400 000 € 4651 €/m²
  • Kod obiektowy 60951
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
400 000 € 4761 €/m²
  • Kod obiektowy 61160
  • Metry kw. 84 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
385 000 € 4476 €/m²
  • Kod obiektowy 61162
  • Metry kw. 86 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
365 000 € 4345 €/m²
  • Kod obiektowy 63196
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
325 000 € 295 000 € 5363 €/m²
  • Kod obiektowy 63311
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
330 000 € 2142 €/m²
  • Kod obiektowy 63914
  • Metry kw. 154 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
270 000 € 245 000 € 4900 €/m²
  • Kod obiektowy 65039
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera