175 000 €
4487 €/m²
Property 63918 photo 1
Property 63918 photo 2
Property 63918 photo 3
Property 63918 photo 4
Property 63918 photo 5
Property 63918 photo 6
Property 63918 photo 7
Property 63918 photo 8

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1972
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Usługi

  • Winda
  • Access
  • Podwójna szyba
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, winda.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
260 000 € 3466 €/m²
  • Kod obiektowy 64478
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
143 000 € 4766 €/m²
  • Kod obiektowy 64534
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
230 000 € 3432 €/m²
  • Kod obiektowy 64594
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 3731 €/m²
  • Kod obiektowy 64595
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
200 000 € 2222 €/m²
  • Kod obiektowy 64670
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
200 000 € 2439 €/m²
  • Kod obiektowy 64671
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
170 000 € 3269 €/m²
  • Kod obiektowy 64753
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
205 000 € 3253 €/m²
  • Kod obiektowy 64754
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
175 000 € 2966 €/m²
  • Kod obiektowy 64755
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
205 000 € 3534 €/m²
  • Kod obiektowy 64756
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera