195 000 €
4333 €/m²
Property 63920 photo 1
Property 63920 photo 2
Property 63920 photo 3
Property 63920 photo 4
Property 63920 photo 5
Property 63920 photo 6

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1972
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Usługi

  • Winda
  • Access
  • Podwójna szyba
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, winda.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
179 000 € 2057 €/m²
  • Kod obiektowy 59874
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
185 000 € 3189 €/m²
  • Kod obiektowy 59881
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
185 000 € 3189 €/m²
  • Kod obiektowy 59884
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
182 000 € 1895 €/m²
  • Kod obiektowy 59890
  • Metry kw. 96 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
173 000 € 2337 €/m²
  • Kod obiektowy 60995
  • Metry kw. 74 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
175 000 € 3181 €/m²
  • Kod obiektowy 61716
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
173 000 € 4552 €/m²
  • Kod obiektowy 62011
  • Metry kw. 38 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
185 000 € 2055 €/m²
  • Kod obiektowy 62607
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
177 000 € 1770 €/m²
  • Kod obiektowy 63906
  • Metry kw. 100 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera