175 000 €
4730 €/m²
Property 63921 photo 1
Property 63921 photo 2
Property 63921 photo 3
Property 63921 photo 4
Property 63921 photo 5
Property 63921 photo 6
Property 63921 photo 7
Property 63921 photo 8

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1972
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Usługi

  • Winda
  • Access
  • Podwójna szyba
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, winda.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
210 000 € 1478 €/m²
  • Kod obiektowy 26367
  • Metry kw. 142 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
210 000 € 2876 €/m²
  • Kod obiektowy 37824
  • Metry kw. 73 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
185 000 € 2803 €/m²
  • Kod obiektowy 48570
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
230 000 € 1900 €/m²
  • Kod obiektowy 56787
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
180 000 € 2068 €/m²
  • Kod obiektowy 57687
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
180 000 € 2368 €/m²
  • Kod obiektowy 58535
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
230 000 € 2446 €/m²
  • Kod obiektowy 58876
  • Metry kw. 94 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
175 000 € 2916 €/m²
  • Kod obiektowy 65986
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
175 000 € 4166 €/m²
  • Kod obiektowy 66030
  • Metry kw. 42 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera