188 000 €
4585 €/m²
Property 63922 photo 1
Property 63922 photo 2
Property 63922 photo 3
Property 63922 photo 4
Property 63922 photo 5
Property 63922 photo 6
Property 63922 photo 7
Property 63922 photo 8
Property 63922 photo 9

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1972
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Usługi

  • Winda
  • Access
  • Podwójna szyba
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, winda.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 2066 €/m²
  • Kod obiektowy 56786
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
230 000 € 1900 €/m²
  • Kod obiektowy 56787
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
170 000 € 1954 €/m²
  • Kod obiektowy 57647
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
180 000 € 2068 €/m²
  • Kod obiektowy 57687
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
180 000 € 2368 €/m²
  • Kod obiektowy 58535
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
230 000 € 2446 €/m²
  • Kod obiektowy 58876
  • Metry kw. 94 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
185 000 € 2642 €/m²
  • Kod obiektowy 59246
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
182 000 € 1654 €/m²
  • Kod obiektowy 59340
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
275 000 € 4230 €/m²
  • Kod obiektowy 59413
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera