Sprzedaż - Działka 1285 m² na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria Katerini Epektasi Euaggelikon
210 000 € 190 000 €
147 €/m²
Property 63943 photo 1
Property 63943 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,8
  • Odległość do morza: 8800 m

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1285 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 1028 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.

Lokalizacja