120 000 €
1622 €/m²
Property 63971 photo 1
Property 63971 photo 2
Property 63971 photo 3
Property 63971 photo 4
Property 63971 photo 5
Property 63971 photo 6
Property 63971 photo 7
Property 63971 photo 8
Property 63971 photo 9
Property 63971 photo 10
Property 63971 photo 11
Property 63971 photo 12
Property 63971 photo 13
Property 63971 photo 14
Property 63971 photo 15
Property 63971 photo 16
Property 63971 photo 17
Property 63971 photo 18
Property 63971 photo 19
Property 63971 photo 20
Property 63971 photo 21
Property 63971 photo 22
Property 63971 photo 23

Details

  • Rok budowy: 2003
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 80 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż1-piętrowy dom o powierzchni 74 metrów kwadratów na Evii. Dom jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, grill, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 400 €/m²
  • Kod obiektowy 5150
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
140 000 € 666 €/m²
  • Kod obiektowy 5188
  • Metry kw. 210 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
120 000 € 1500 €/m²
  • Kod obiektowy 5189
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
160 000 € 1975 €/m²
  • Kod obiektowy 10022
  • Metry kw. 81 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
170 000 € 544 €/m²
  • Kod obiektowy 12029
  • Metry kw. 312 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
110 000 € 916 €/m²
  • Kod obiektowy 16357
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 1600 €/m²
  • Kod obiektowy 21297
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
140 000 € 1750 €/m²
  • Kod obiektowy 47205
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
168 000 € 1714 €/m²
  • Kod obiektowy 50965
  • Metry kw. 98 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
120 000 € 1621 €/m²
  • Kod obiektowy 63971
  • Metry kw. 74 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera