1 600 000 €
4000 €/m²
Property 63979 photo 1
Property 63979 photo 2
Property 63979 photo 3
Property 63979 photo 4
Property 63979 photo 5
Property 63979 photo 6
Property 63979 photo 7
Property 63979 photo 8
Property 63979 photo 9
Property 63979 photo 10
Property 63979 photo 11
Property 63979 photo 12
Property 63979 photo 13
Property 63979 photo 14
Property 63979 photo 15
Property 63979 photo 16
Property 63979 photo 17
Property 63979 photo 18
Property 63979 photo 19
Property 63979 photo 20
Property 63979 photo 21
Property 63979 photo 22

Details

  • Rok budowy: 1965
  • Rok remontu: 2000
  • System ogrzewania: elektryczny
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 6500 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Usługi

  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 400 metrów kwadratów w Atenach. nieruchomość komercyjna składa się z 1 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ przedni także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 100 000 € 1680 €/m²
  • Kod obiektowy 13035
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
1 350 000 € 720 000 € 1142 €/m²
  • Kod obiektowy 21642
  • Metry kw. 630 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
2 100 000 € 1680 €/m²
  • Kod obiektowy 22441
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
1 300 000 € 850 000 € 1770 €/m²
  • Kod obiektowy 31104
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
2 100 000 € 2282 €/m²
  • Kod obiektowy 32520
  • Metry kw. 920 m²
  • Odległość do plaży 34 m
Sprzedaż
1 650 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 35791
  • Metry kw. 660 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 450 000 € 1 200 000 € 15000 €/m²
  • Kod obiektowy 39072
  • Metry kw. 80 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
1 720 000 € 1749 €/m²
  • Kod obiektowy 42470
  • Metry kw. 983 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 500 000 € 9554 €/m²
  • Kod obiektowy 47717
  • Metry kw. 157 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
1 600 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 63979
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 6500 m

Subskrypcja newslettera