250 000 € 245 000 €
2552 €/m²
Property 63981 photo 1
Property 63981 photo 2
Property 63981 photo 3
Property 63981 photo 4
Property 63981 photo 5
Property 63981 photo 6
Property 63981 photo 7
Property 63981 photo 8
Property 63981 photo 9
Property 63981 photo 10
Property 63981 photo 11

Details

  • Rok budowy: 1972
  • Rok remontu: 2020
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: gaz
  • Type of flooring: marble/wood
  • Bedrooms: 2
  • Odległość do morza: 1750 m
  • Odległość od lotniska: 33 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 96 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
336 000 € 4048 €/m²
  • Kod obiektowy 56251
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
342 000 € 4120 €/m²
  • Kod obiektowy 56252
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
347 000 € 4180 €/m²
  • Kod obiektowy 56253
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
351 000 € 4443 €/m²
  • Kod obiektowy 56254
  • Metry kw. 79 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
235 000 € 2526 €/m²
  • Kod obiektowy 56341
  • Metry kw. 93 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
258 000 € 2015 €/m²
  • Kod obiektowy 56381
  • Metry kw. 128 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
240 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 56501
  • Metry kw. 72 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
215 000 € 2905 €/m²
  • Kod obiektowy 56511
  • Metry kw. 74 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
290 000 € 270 000 € 6750 €/m²
  • Kod obiektowy 56522
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
368 000 € 4842 €/m²
  • Kod obiektowy 56586
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera