150 000 €
867 €/m²
Property 64003 photo 1
Property 64003 photo 2
Property 64003 photo 3
Property 64003 photo 4
Property 64003 photo 5
Property 64003 photo 6

Details

  • Współczynnik zabudowy: 1,2
  • Odległość do morza: 23000 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka173 metrów kwadratowych w Salonikach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, studnia, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 207 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
180 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 6050
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
180 000 € 150 000 € 1048 €/m²
  • Kod obiektowy 7847
  • Metry kw. 143 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
185 000 € 1241 €/m²
  • Kod obiektowy 7856
  • Metry kw. 149 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
165 000 € 733 €/m²
  • Kod obiektowy 41568
  • Metry kw. 225 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
160 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 49478
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
150 000 € 681 €/m²
  • Kod obiektowy 49885
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
160 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 52249
  • Metry kw. 5856 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
160 000 € 579 €/m²
  • Kod obiektowy 53066
  • Metry kw. 276 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
150 000 € 495 €/m²
  • Kod obiektowy 59354
  • Metry kw. 303 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
150 000 € 867 €/m²
  • Kod obiektowy 64003
  • Metry kw. 173 m²
  • Odległość do plaży 23000 m

Subskrypcja newslettera