128 000 €
128 €/m²
Property 64004 photo 1
Property 64004 photo 2
Property 64004 photo 3
Property 64004 photo 4
Property 64004 photo 5
Property 64004 photo 6
Property 64004 photo 7
Property 64004 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 1670 m
  • Odległość od lotniska: 70 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka997 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 240 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
107 000 € 267 €/m²
  • Kod obiektowy 6974
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
110 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 10318
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
110 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 11679
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
105 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 12095
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
110 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 12497
  • Metry kw. 1239 m²
  • Odległość do plaży 4300 m
Sprzedaż
110 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 16416
  • Metry kw. 1471 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
107 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 23115
  • Metry kw. 4070 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
106 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 45661
  • Metry kw. 662 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
105 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 60258
  • Metry kw. 7018 m²
  • Odległość do plaży 4900 m
Sprzedaż
105 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 64280
  • Metry kw. 4033 m²
  • Odległość do plaży 2470 m

Subskrypcja newslettera