2 350 000 €
7581 €/m²
Property 64246 photo 1
Property 64246 photo 2
Property 64246 photo 3
Property 64246 photo 4
Property 64246 photo 5
Property 64246 photo 6
Property 64246 photo 7
Property 64246 photo 8

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 7
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 310 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, salon, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Parter się z salon z kuchnią, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 3 łazienek z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni także zawiera klimatyzacja, basen, ogród, trawę, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
3 000 000 € 9375 €/m²
  • Kod obiektowy 56532
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 500 000 € 7886 €/m²
  • Kod obiektowy 57072
  • Metry kw. 317 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 310 000 € 11105 €/m²
  • Kod obiektowy 58379
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 310 000 € 11379 €/m²
  • Kod obiektowy 58380
  • Metry kw. 203 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 950 000 € 11523 €/m²
  • Kod obiektowy 58418
  • Metry kw. 256 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 590 000 € 11990 €/m²
  • Kod obiektowy 58419
  • Metry kw. 216 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 900 000 € 1 500 000 € 6666 €/m²
  • Kod obiektowy 60871
  • Metry kw. 225 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 550 000 € 10493 €/m²
  • Kod obiektowy 63861
  • Metry kw. 243 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 600 000 € 13903 €/m²
  • Kod obiektowy 64109
  • Metry kw. 187 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 300 000 € 11500 €/m²
  • Kod obiektowy 64182
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera