115 000 €
1369 €/m²
Property 64249 photo 1
Property 64249 photo 2
Property 64249 photo 3
Property 64249 photo 4
Property 64249 photo 5
Property 64249 photo 6
Property 64249 photo 7
Property 64249 photo 8
Property 64249 photo 9
Property 64249 photo 10
Property 64249 photo 11
Property 64249 photo 12
Property 64249 photo 13
Property 64249 photo 14
Property 64249 photo 15
Property 64249 photo 16
Property 64249 photo 17
Property 64249 photo 18
Property 64249 photo 19
Property 64249 photo 20
Property 64249 photo 21
Property 64249 photo 22
Property 64249 photo 23
Property 64249 photo 24
Property 64249 photo 25
Property 64249 photo 26
Property 64249 photo 27
Property 64249 photo 28

Details

  • Rok budowy: 1963
  • Rok remontu: 2024
  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 1900 m
  • Odległość od lotniska: 33 km

Usługi

  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 84 metrów kwadratów na Korfu. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie. Domek ma układ przedni także zawiera spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 120 000 € 1237 €/m²
  • Kod obiektowy 22810
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
150 000 € 1764 €/m²
  • Kod obiektowy 42146
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
110 000 € 1037 €/m²
  • Kod obiektowy 50746
  • Metry kw. 106 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
140 000 € 1129 €/m²
  • Kod obiektowy 51414
  • Metry kw. 124 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
110 000 € 1392 €/m²
  • Kod obiektowy 56011
  • Metry kw. 79 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
130 000 € 928 €/m²
  • Kod obiektowy 61457
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
115 000 € 1369 €/m²
  • Kod obiektowy 64249
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
120 000 € 1188 €/m²
  • Kod obiektowy 64964
  • Metry kw. 101 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
149 000 € 1201 €/m²
  • Kod obiektowy 65014
  • Metry kw. 124 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
95 000 € 1117 €/m²
  • Kod obiektowy 65074
  • Metry kw. 85 m²
  • Odległość do plaży 8000 m

Subskrypcja newslettera