193 000 €
3328 €/m²
Property 64264 photo 1
Property 64264 photo 2
Property 64264 photo 3

Details

  • Liczba pięter: 8
  • Rok budowy: 2027
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera parking, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 3448 €/m²
  • Kod obiektowy 64471
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
230 000 € 3432 €/m²
  • Kod obiektowy 64594
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 3731 €/m²
  • Kod obiektowy 64595
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
200 000 € 2222 €/m²
  • Kod obiektowy 64670
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
200 000 € 2439 €/m²
  • Kod obiektowy 64671
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
205 000 € 3253 €/m²
  • Kod obiektowy 64754
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
205 000 € 3534 €/m²
  • Kod obiektowy 64756
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
235 000 € 3560 €/m²
  • Kod obiektowy 64868
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
210 000 € 1750 €/m²
  • Kod obiektowy 64883
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera