200 000 €
3175 €/m²
Property 64273 photo 1
Property 64273 photo 2
Property 64273 photo 3

Details

  • Liczba pięter: 8
  • Rok budowy: 2027
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera parking, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
166 000 € 2813 €/m²
  • Kod obiektowy 64274
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
195 000 € 3362 €/m²
  • Kod obiektowy 64275
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
166 000 € 3074 €/m²
  • Kod obiektowy 64276
  • Metry kw. 54 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
185 000 € 2202 €/m²
  • Kod obiektowy 64447
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
167 000 € 3211 €/m²
  • Kod obiektowy 64468
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
210 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 64469
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
170 000 € 2881 €/m²
  • Kod obiektowy 64470
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
200 000 € 3448 €/m²
  • Kod obiektowy 64471
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
170 000 € 3148 €/m²
  • Kod obiektowy 64472
  • Metry kw. 54 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
260 000 € 3466 €/m²
  • Kod obiektowy 64478
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera