320 000 €
1584 €/m²
Property 64279 photo 1
Property 64279 photo 2
Property 64279 photo 3
Property 64279 photo 4
Property 64279 photo 5
Property 64279 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 186 m
  • Odległość od lotniska: 63 km

Opis

Na sprzedaż Działka202 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 423 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 59200
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
374 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 59642
  • Metry kw. 9039 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
350 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 60247
  • Metry kw. 5826 m²
  • Odległość do plaży 846 m
Sprzedaż
320 000 € 508 €/m²
  • Kod obiektowy 61232
  • Metry kw. 629 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
450 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 62153
  • Metry kw. 4021 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
450 000 € 449 €/m²
  • Kod obiektowy 62407
  • Metry kw. 1002 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
342 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 62759
  • Metry kw. 15570 m²
Sprzedaż
340 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 62863
  • Metry kw. 8146 m²
  • Odległość do plaży 4600 m
Sprzedaż
320 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 63110
  • Metry kw. 4653 m²
  • Odległość do plaży 670 m

Subskrypcja newslettera