105 000 €
26 €/m²
Property 64280 photo 1
Property 64280 photo 2
Property 64280 photo 3
Property 64280 photo 4
Property 64280 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 2470 m
  • Odległość od lotniska: 64 km

Opis

Na sprzedaż Działka4033 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
97 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 52623
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • Kod obiektowy 54330
  • Metry kw. 28752 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
100 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 57162
  • Metry kw. 1471 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
105 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 60258
  • Metry kw. 7018 m²
  • Odległość do plaży 4900 m
Sprzedaż
95 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 62020
  • Metry kw. 4014 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • Kod obiektowy 63071
  • Metry kw. 323 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
102 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 63400
  • Metry kw. 1282 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
105 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 64280
  • Metry kw. 4033 m²
  • Odległość do plaży 2470 m
Sprzedaż
107 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 65472
  • Metry kw. 1130 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
100 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 65845
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera