75 000 €
2273 €/m²
Property 64282 photo 1
Property 64282 photo 2
Property 64282 photo 3
Property 64282 photo 4
Property 64282 photo 5
Property 64282 photo 6
Property 64282 photo 7
Property 64282 photo 8

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1966
  • Liczba pokoi: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
100 000 € 1492 €/m²
  • Kod obiektowy 64511
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
99 000 € 3666 €/m²
  • Kod obiektowy 64657
  • Metry kw. 27 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
105 000 € 3500 €/m²
  • Kod obiektowy 64658
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
86 000 € 2606 €/m²
  • Kod obiektowy 64767
  • Metry kw. 33 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
102 000 € 3400 €/m²
  • Kod obiektowy 65281
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
87 000 € 1933 €/m²
  • Kod obiektowy 65390
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
99 000 € 4304 €/m²
  • Kod obiektowy 65453
  • Metry kw. 23 m²
  • Rooms 1

Subskrypcja newslettera