O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Dom wolnostojący 59 m² na Krecie
Grecja
Kreta
Prefektura Heraklion
Gouves
Gouves - Centrum
Na zapytanie
Kod obiektowy
64289
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Dom wolnostojący
Metry kw.
59 m²
Wielkosc gruntu
683 m²
Region
Kreta
Location
Gouves - Centrum (Gowony) | Prefektura Heraklion (Kreta)
Liczba pokoi
3
Details
Rok budowy:
2002
Liczba pokoi:
3
System ogrzewania:
elektryczny
Warunek:
Stary budynek
Energy Class:
E
Bathrooms:
1
Bedrooms:
2
WCs:
1
Odległość do morza:
850 m
Odległość od lotniska:
15 km
Sprzedaż
650 000 €
1547 €/m²
Dom wolnostojący 420 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
40395
Metry kw.
420 m²
Rooms
7
Sprzedaż
70 000 €
341 €/m²
Dom wolnostojący 205 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
64088
Metry kw.
205 m²
Odległość do plaży
1750 m
Sprzedaż
540 000 €
3354 €/m²
Dom wolnostojący 161 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
32561
Metry kw.
161 m²
Rooms
4
Sprzedaż
270 000 €
250 000 €
2525 €/m²
Dom wolnostojący 99 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
57028
Metry kw.
99 m²
Rooms
3
Sprzedaż
480 000 €
3428 €/m²
Dom wolnostojący 140 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
56516
Metry kw.
140 m²
Rooms
4
Sprzedaż
35 000 €
673 €/m²
Dom wolnostojący 52 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
60635
Metry kw.
52 m²
Rooms
2
Sprzedaż
1 067 000 €
2845 €/m²
Dom wolnostojący 375 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
50139
Metry kw.
375 m²
Rooms
4
Sprzedaż
130 000 €
107 000 €
2140 €/m²
Dom wolnostojący 50 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
31329
Metry kw.
50 m²
Rooms
2
Sprzedaż
70 000 €
489 €/m²
Dom wolnostojący 143 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
44301
Metry kw.
143 m²
Rooms
3
Sprzedaż
450 000 €
427 000 €
1817 €/m²
Dom wolnostojący 235 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
31383
Metry kw.
235 m²
Rooms
5
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
crete@grekodom.gr
Poproś o więcej szczegółów dotyczących nieruchomości.
Zarezerwuj inspekcje nieruchomości.
Wyrazam zgode na przechowywanie przez moja strone przeslanych przeze mnie informacji, aby mogly odpowiedziec na moje zapytanie, zgodnie z
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1