Na zapytanie
Property 64289 photo 1
Property 64289 photo 2
Property 64289 photo 3
Property 64289 photo 4
Property 64289 photo 5
Property 64289 photo 6
Property 64289 photo 7
Property 64289 photo 8
Property 64289 photo 9
Property 64289 photo 10
Property 64289 photo 11
Property 64289 photo 12
Property 64289 photo 13
Property 64289 photo 14
Property 64289 photo 15
Property 64289 photo 16
Property 64289 photo 17
Property 64289 photo 18
Property 64289 photo 19
Property 64289 photo 20
Property 64289 photo 21
Property 64289 photo 22
Property 64289 photo 23
Property 64289 photo 24
Property 64289 photo 25
Property 64289 photo 26
Property 64289 photo 27
Property 64289 photo 28
Property 64289 photo 29
Property 64289 photo 30
Property 64289 photo 31
Property 64289 photo 32
Property 64289 photo 33
Property 64289 photo 34
Property 64289 photo 35
Property 64289 photo 36
Property 64289 photo 37
Property 64289 photo 38
Property 64289 photo 39
Property 64289 photo 40
Property 64289 photo 41
Property 64289 photo 42
Property 64289 photo 43
Property 64289 photo 44
Property 64289 photo 45
Property 64289 photo 46
Property 64289 photo 47
Property 64289 photo 48
Property 64289 photo 49
Property 64289 photo 50
Property 64289 photo 51
Property 64289 photo 52
Property 64289 photo 53
Property 64289 photo 54
Property 64289 photo 55
Property 64289 photo 56
Property 64289 photo 57
Property 64289 photo 58
Property 64289 photo 59
Property 64289 photo 60
Property 64289 photo 61
Property 64289 photo 62
Property 64289 photo 63
Property 64289 photo 64
Property 64289 photo 65
Property 64289 photo 66
Property 64289 photo 67
Property 64289 photo 68
Property 64289 photo 69
Property 64289 photo 70
Property 64289 photo 71
Property 64289 photo 72
Property 64289 photo 73
Property 64289 photo 74
Property 64289 photo 75
Property 64289 photo 76
Property 64289 photo 77
Property 64289 photo 78
Property 64289 photo 79
Property 64289 photo 80
Property 64289 photo 81
Property 64289 photo 82
Property 64289 photo 83
Property 64289 photo 84
Property 64289 photo 85

Details

  • Rok budowy: 2002
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: Stary budynek
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 850 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Sprzedaż
1 067 000 € 2845 €/m²
  • Kod obiektowy 50139
  • Metry kw. 375 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
43 000 € 614 €/m²
  • Kod obiektowy 50166
  • Metry kw. 70 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
107 000 € 713 €/m²
  • Kod obiektowy 51867
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
208 000 € 1733 €/m²
  • Kod obiektowy 51905
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 240 000 € 8615 €/m²
  • Kod obiektowy 52166
  • Metry kw. 260 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
349 000 € 1179 €/m²
  • Kod obiektowy 52535
  • Metry kw. 296 m²
  • Odległość do plaży 6900 m
Sprzedaż
90 000 € 900 €/m²
  • Kod obiektowy 54635
  • Metry kw. 100 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
480 000 € 3428 €/m²
  • Kod obiektowy 56516
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
320 000 € 2962 €/m²
  • Kod obiektowy 56672
  • Metry kw. 108 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera