70 000 € 65 000 €
1477 €/m²
Property 64410 photo 1
Property 64410 photo 2
Property 64410 photo 3
Property 64410 photo 4
Property 64410 photo 5
Property 64410 photo 6
Property 64410 photo 7
Property 64410 photo 8
Property 64410 photo 9
Property 64410 photo 10
Property 64410 photo 11
Property 64410 photo 12
Property 64410 photo 13
Property 64410 photo 14
Property 64410 photo 15
Property 64410 photo 16

Details

  • Piętro: Piętro 4
  • Rok budowy: 1965
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 9300 m
  • Odległość od lotniska: 32 km

Usługi

  • Winda
  • Wymaga naprawy

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
65 000 € 2321 €/m²
  • Kod obiektowy 34878
  • Metry kw. 28 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
85 000 € 1700 €/m²
  • Kod obiektowy 34880
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
65 000 € 60 000 € 1034 €/m²
  • Kod obiektowy 52854
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
76 000 € 1288 €/m²
  • Kod obiektowy 62549
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
62 000 € 1937 €/m²
  • Kod obiektowy 63691
  • Metry kw. 32 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
70 000 € 65 000 € 1477 €/m²
  • Kod obiektowy 64410
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
97 000 € 3233 €/m²
  • Kod obiektowy 65016
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
60 000 € 1333 €/m²
  • Kod obiektowy 65545
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
100 000 € 1176 €/m²
  • Kod obiektowy 65870
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
80 000 € 1600 €/m²
  • Kod obiektowy 66148
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera