549 000 € 490 000 €
4083 €/m²
Property 64416 photo 1
Property 64416 photo 2
Property 64416 photo 3
Property 64416 photo 4
Property 64416 photo 5
Property 64416 photo 6
Property 64416 photo 7
Property 64416 photo 8
Property 64416 photo 9
Property 64416 photo 10
Property 64416 photo 11
Property 64416 photo 12
Property 64416 photo 13
Property 64416 photo 14
Property 64416 photo 15
Property 64416 photo 16
Property 64416 photo 17
Property 64416 photo 18
Property 64416 photo 19

Details

  • Rok budowy: 2015
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 20000 m
  • Odległość od lotniska: 26 km

Sprzedaż
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod obiektowy 56920
  • Metry kw. 143 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod obiektowy 56921
  • Metry kw. 143 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod obiektowy 56922
  • Metry kw. 143 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod obiektowy 56923
  • Metry kw. 143 m²
  • Rooms 6
Wyłączny Sprzedaż
579 000 € 4991 €/m²
  • Kod obiektowy 57728
  • Metry kw. 116 m²
  • Rooms 3
Rekomendowane Sprzedaż
585 000 € 3588 €/m²
  • Kod obiektowy 61602
  • Metry kw. 163 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
540 000 € 4909 €/m²
  • Kod obiektowy 61671
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Rekomendowane Sprzedaż
599 000 € 4131 €/m²
  • Kod obiektowy 63916
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
520 000 € 2080 €/m²
  • Kod obiektowy 65972
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 9

Subskrypcja newslettera