144 000 €
2323 €/m²
Property 64420 photo 1
Property 64420 photo 2
Property 64420 photo 3
Property 64420 photo 4
Property 64420 photo 5
Property 64420 photo 6
Property 64420 photo 7
Property 64420 photo 8
Property 64420 photo 9
Property 64420 photo 10
Property 64420 photo 11
Property 64420 photo 12
Property 64420 photo 13
Property 64420 photo 14
Property 64420 photo 15

Details

  • Rok budowy: 1962
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 1800 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Magazyn
  • Access
  • Podwójna szyba
  • Schody wewnętrzne

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na Semi-first floor piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
185 000 € 2642 €/m²
  • Kod obiektowy 59246
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
182 000 € 1654 €/m²
  • Kod obiektowy 59340
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
165 000 € 2661 €/m²
  • Kod obiektowy 59675
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
176 000 € 2022 €/m²
  • Kod obiektowy 59872
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
179 000 € 2057 €/m²
  • Kod obiektowy 59874
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
185 000 € 3189 €/m²
  • Kod obiektowy 59881
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
185 000 € 3189 €/m²
  • Kod obiektowy 59884
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
182 000 € 1895 €/m²
  • Kod obiektowy 59890
  • Metry kw. 96 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
215 000 € 2945 €/m²
  • Kod obiektowy 60056
  • Metry kw. 73 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
205 000 € 1933 €/m²
  • Kod obiektowy 60786
  • Metry kw. 106 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera