90 000 €
720 €/m²
Property 64635 photo 1
Property 64635 photo 2
Property 64635 photo 3
Property 64635 photo 4
Property 64635 photo 5
Property 64635 photo 6

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2022
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 3
  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 5 km

Usługi

  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 125 metrów kwadratów na przedmieściach Salonik. Domek składa się z 3 pięter. Parter się z Pierwsze piętro się z Drugie piętro się z Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto, na las.także zawiera ogród, garaż, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
88 000 € 586 €/m²
  • Kod obiektowy 57421
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
130 000 € 734 €/m²
  • Kod obiektowy 57782
  • Metry kw. 177 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
130 000 € 738 €/m²
  • Kod obiektowy 57783
  • Metry kw. 176 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
130 000 € 812 €/m²
  • Kod obiektowy 57784
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
91 000 € 834 €/m²
  • Kod obiektowy 57785
  • Metry kw. 109 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
115 000 € 605 €/m²
  • Kod obiektowy 58396
  • Metry kw. 190 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
90 000 € 720 €/m²
  • Kod obiektowy 64635
  • Metry kw. 125 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera