253 000 €
1150 €/m²
Property 64665 photo 1
Property 64665 photo 2
Property 64665 photo 3

Details

  • Rok budowy: 1970
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: Stary budynek
  • Levels: 2
  • Odległość do morza: 12200 m
  • Odległość od lotniska: 41 km

Usługi

  • Kominek
  • Wymaga naprawy

Opis

Na sprzedaż budynek o powierzhcni 220 metrów kwadratów w Atenach. budynek składa się z 2 pięter. Parter się z Pierwsze piętro się z Budynek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.także zawiera kominek, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
230 000 € 1586 €/m²
  • Kod obiektowy 32132
  • Metry kw. 145 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
360 000 € 2400 €/m²
  • Kod obiektowy 33660
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
350 000 € 1296 €/m²
  • Kod obiektowy 34119
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
325 000 € 1710 €/m²
  • Kod obiektowy 34866
  • Metry kw. 190 m²
  • Odległość do plaży 8600 m
Sprzedaż
325 000 € 1805 €/m²
  • Kod obiektowy 34874
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
300 000 € 1554 €/m²
  • Kod obiektowy 35235
  • Metry kw. 193 m²
  • Odległość do plaży 9500 m
Sprzedaż
210 000 € 700 €/m²
  • Kod obiektowy 36328
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
299 000 €
  • Kod obiektowy 36656
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
350 000 € 1029 €/m²
  • Kod obiektowy 36699
  • Metry kw. 340 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
300 000 € 280 000 € 1696 €/m²
  • Kod obiektowy 39077
  • Metry kw. 165 m²
  • Odległość do plaży 6000 m

Subskrypcja newslettera