Rented

Wynajem - Domek 152 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Termi Neo Risio
Na zapytanie
Property 64704 photo 1
Property 64704 photo 2
Property 64704 photo 3
Property 64704 photo 4
Property 64704 photo 5
Property 64704 photo 6
Property 64704 photo 7
Property 64704 photo 8
Property 64704 photo 9
Property 64704 photo 10
Property 64704 photo 11
Property 64704 photo 12

Details

  • Rok budowy: 2014
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 5 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na wynajem Domek o powierzhcni 152 metrów kwadratów na przedmieściach Salonik. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.także zawiera kominek, klimatyzacja, parking, ogród, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
384 000 € 3310 €/m²
  • Kod obiektowy 57119
  • Metry kw. 116 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
88 000 € 586 €/m²
  • Kod obiektowy 57421
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
130 000 € 734 €/m²
  • Kod obiektowy 57782
  • Metry kw. 177 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
130 000 € 738 €/m²
  • Kod obiektowy 57783
  • Metry kw. 176 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
130 000 € 812 €/m²
  • Kod obiektowy 57784
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
91 000 € 834 €/m²
  • Kod obiektowy 57785
  • Metry kw. 109 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
275 000 € 1527 €/m²
  • Kod obiektowy 58285
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
115 000 € 605 €/m²
  • Kod obiektowy 58396
  • Metry kw. 190 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 58452
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
320 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 58557
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera