Sprzedaż - Działka 3300 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Sikia Sikia
73 000 €
22 €/m²
Property 64714 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 141 km

Opis

Na sprzedaż Działka3300 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
60 000 € 234 €/m²
  • Kod obiektowy 30551
  • Metry kw. 256 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
90 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 30939
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
100 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 31876
  • Metry kw. 4800 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
80 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 33302
  • Metry kw. 2610 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
60 000 € 50 000 € 181 €/m²
  • Kod obiektowy 33313
  • Metry kw. 276 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
64 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 33813
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
107 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 34017
  • Metry kw. 2894 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
90 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 37319
  • Metry kw. 9400 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
90 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 37320
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
82 000 € 179 €/m²
  • Kod obiektowy 41521
  • Metry kw. 458 m²
  • Odległość do plaży 250 m

Subskrypcja newslettera