880 000 €
5867 €/m²
Property 64719 photo 1
Property 64719 photo 2
Property 64719 photo 3
Property 64719 photo 4
Property 64719 photo 5
Property 64719 photo 6
Property 64719 photo 7
Property 64719 photo 8
Property 64719 photo 9
Property 64719 photo 10
Property 64719 photo 11
Property 64719 photo 12
Property 64719 photo 13
Property 64719 photo 14
Property 64719 photo 15
Property 64719 photo 16
Property 64719 photo 17
Property 64719 photo 18
Property 64719 photo 19
Property 64719 photo 20
Property 64719 photo 21
Property 64719 photo 22
Property 64719 photo 23
Property 64719 photo 24
Property 64719 photo 25

Details

  • Rok budowy: 2005
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1350 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 150 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka. Drugie piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
820 000 € 2837 €/m²
  • Kod obiektowy 51492
  • Metry kw. 289 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
720 000 € 600 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 56350
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 56947
  • Metry kw. 224 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 000 000 € 3367 €/m²
  • Kod obiektowy 57794
  • Metry kw. 297 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
716 000 € 5383 €/m²
  • Kod obiektowy 57980
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
740 000 € 5522 €/m²
  • Kod obiektowy 57984
  • Metry kw. 134 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
734 000 € 5518 €/m²
  • Kod obiektowy 57987
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Kod obiektowy 58375
  • Metry kw. 126 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
880 000 € 7927 €/m²
  • Kod obiektowy 58420
  • Metry kw. 111 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 175 000 € 10217 €/m²
  • Kod obiektowy 58421
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera