170 000 €
3269 €/m²
Property 64753 photo 1
Property 64753 photo 2

Details

  • Liczba pięter: 8
  • Rok budowy: 2027
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera parking, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
189 000 € 2520 €/m²
  • Kod obiektowy 65127
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
189 000 € 2486 €/m²
  • Kod obiektowy 65151
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
175 000 € 3301 €/m²
  • Kod obiektowy 65289
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
175 000 € 3365 €/m²
  • Kod obiektowy 65290
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
155 000 € 1550 €/m²
  • Kod obiektowy 65510
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
165 000 € 2062 €/m²
  • Kod obiektowy 65574
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
158 000 € 6076 €/m²
  • Kod obiektowy 65924
  • Metry kw. 26 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
185 000 € 2642 €/m²
  • Kod obiektowy 65935
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod obiektowy 65936
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera