175 000 €
2966 €/m²
Property 64755 photo 1
Property 64755 photo 2

Details

  • Liczba pięter: 8
  • Rok budowy: 2027
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera parking, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
210 000 € 1478 €/m²
  • Kod obiektowy 26367
  • Metry kw. 142 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
235 000 € 1991 €/m²
  • Kod obiektowy 34721
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
210 000 € 2876 €/m²
  • Kod obiektowy 37824
  • Metry kw. 73 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 4166 €/m²
  • Kod obiektowy 48551
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
240 000 € 2181 €/m²
  • Kod obiektowy 56651
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
250 000 € 2066 €/m²
  • Kod obiektowy 56786
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
230 000 € 1900 €/m²
  • Kod obiektowy 56787
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
230 000 € 2446 €/m²
  • Kod obiektowy 58876
  • Metry kw. 94 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
215 000 € 2945 €/m²
  • Kod obiektowy 60056
  • Metry kw. 73 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera