205 000 €
3534 €/m²
Property 64756 photo 1
Property 64756 photo 2

Details

  • Liczba pięter: 8
  • Rok budowy: 2027
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera parking, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
185 000 € 3189 €/m²
  • Kod obiektowy 59881
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
185 000 € 3189 €/m²
  • Kod obiektowy 59884
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
185 000 € 2055 €/m²
  • Kod obiektowy 62607
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
188 000 € 4585 €/m²
  • Kod obiektowy 63922
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
188 000 € 4476 €/m²
  • Kod obiektowy 63924
  • Metry kw. 42 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
185 000 € 3135 €/m²
  • Kod obiektowy 64263
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
185 000 € 2202 €/m²
  • Kod obiektowy 64447
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
189 000 € 2520 €/m²
  • Kod obiektowy 65127
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
189 000 € 2486 €/m²
  • Kod obiektowy 65151
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
185 000 € 2642 €/m²
  • Kod obiektowy 65935
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera