350 000 €
372 €/m²
Property 64791 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 180 m
  • Odległość od lotniska: 58 km

Opis

Na sprzedaż Działka940 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 375 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
470 000 € 453 €/m²
  • Kod obiektowy 2737
  • Metry kw. 1037 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
450 000 € 89 €/m²
  • Kod obiektowy 2984
  • Metry kw. 5015 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
400 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 3645
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
450 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 6899
  • Metry kw. 16500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
490 000 € 320 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 10871
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
500 000 € 131 €/m²
  • Kod obiektowy 11373
  • Metry kw. 3800 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
440 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 14353
  • Metry kw. 3600 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
400 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 18731
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
380 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 20233
  • Metry kw. 6013 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
450 000 € 64 €/m²
  • Kod obiektowy 24946
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera