Na zapytanie
Property 64792 photo 1
Property 64792 photo 2
Property 64792 photo 3
Property 64792 photo 4
Property 64792 photo 5
Property 64792 photo 6
Property 64792 photo 7
Property 64792 photo 8
Property 64792 photo 9
Property 64792 photo 10
Property 64792 photo 11
Property 64792 photo 12

Details

  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość od lotniska: 3 km

Sprzedaż
55 000 € 1145 €/m²
  • Kod obiektowy 64522
  • Metry kw. 48 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
290 000 € 5471 €/m²
  • Kod obiektowy 64535
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
320 000 € 3047 €/m²
  • Kod obiektowy 64567
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 1
Rekomendowane Sprzedaż
235 000 € 3263 €/m²
  • Kod obiektowy 64598
  • Metry kw. 72 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
520 000 € 2476 €/m²
  • Kod obiektowy 64609
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 64792
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
295 000 € 270 000 € 2842 €/m²
  • Kod obiektowy 64807
  • Metry kw. 95 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
290 000 € 267 000 € 2810 €/m²
  • Kod obiektowy 64809
  • Metry kw. 95 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
155 000 € 2066 €/m²
  • Kod obiektowy 64990
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
170 000 € 2266 €/m²
  • Kod obiektowy 64991
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera