295 000 € 270 000 €
2842 €/m²
Property 64807 photo 1
Property 64807 photo 2
Property 64807 photo 3
Property 64807 photo 4
Property 64807 photo 5
Property 64807 photo 6
Property 64807 photo 7

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • Warunek: W budowie
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 41 km

Sprzedaż
240 000 € 2823 €/m²
  • Kod obiektowy 33752
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
353 500 € 310 000 € 2818 €/m²
  • Kod obiektowy 50242
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 56378
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 56379
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
433 000 € 5623 €/m²
  • Kod obiektowy 56911
  • Metry kw. 77 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
342 000 € 2478 €/m²
  • Kod obiektowy 57226
  • Metry kw. 138 m²
  • Rooms 5
Rekomendowane Sprzedaż
399 000 € 1882 €/m²
  • Kod obiektowy 58339
  • Metry kw. 212 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
320 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 62321
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
290 000 € 5471 €/m²
  • Kod obiektowy 64535
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
320 000 € 3047 €/m²
  • Kod obiektowy 64567
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 1

Subskrypcja newslettera