500 000 €
4167 €/m²
Property 64811 photo 1

Details

  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 7 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 120 metrów kwadratów w Salonikach. Domek składa się z 2 pięter. Siódme piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Ósme piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera parking, ogród, winda, garaż, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
475 000 € 1962 €/m²
  • Kod obiektowy 32296
  • Metry kw. 242 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
590 000 € 2360 €/m²
  • Kod obiektowy 44550
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
620 000 € 2480 €/m²
  • Kod obiektowy 51564
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
600 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 57579
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 525 000 € 2625 €/m²
  • Kod obiektowy 61188
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
480 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 61433
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
530 000 € 2120 €/m²
  • Kod obiektowy 62464
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
450 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 63898
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
468 000 € 3295 €/m²
  • Kod obiektowy 64638
  • Metry kw. 142 m²
  • Rooms 4
Rekomendowane Sprzedaż
500 000 € 4166 €/m²
  • Kod obiektowy 64811
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera