1 470 000 €
5880 €/m²
Property 64822 photo 1
Property 64822 photo 2
Property 64822 photo 3
Property 64822 photo 4
Property 64822 photo 5
Property 64822 photo 6
Property 64822 photo 7
Property 64822 photo 8

Details

  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 4
  • Warunek: W budowie
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 8 km

Sprzedaż
1 300 000 € 2765 €/m²
  • Kod obiektowy 31833
  • Metry kw. 470 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 500 000 € 2941 €/m²
  • Kod obiektowy 32688
  • Metry kw. 510 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 980 000 € 6556 €/m²
  • Kod obiektowy 32769
  • Metry kw. 302 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 32783
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 250 000 € 4166 €/m²
  • Kod obiektowy 33634
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod obiektowy 34409
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 400 000 € 11666 €/m²
  • Kod obiektowy 34802
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 34811
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 000 000 € 3436 €/m²
  • Kod obiektowy 35146
  • Metry kw. 582 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 000 000 € 7142 €/m²
  • Kod obiektowy 37779
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera