140 000 €
7000 €/m²
Property 64831 photo 1
Property 64831 photo 2
Property 64831 photo 3
Property 64831 photo 4
Property 64831 photo 5
Property 64831 photo 6
Property 64831 photo 7
Property 64831 photo 8
Property 64831 photo 9
Property 64831 photo 10
Property 64831 photo 11
Property 64831 photo 12
Property 64831 photo 13
Property 64831 photo 14
Property 64831 photo 15
Property 64831 photo 16
Property 64831 photo 17

Details

  • Rok budowy: 1978
  • Rok remontu: 2024
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 3700 m
  • Odległość od lotniska: 27 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 20 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
185 000 € 2176 €/m²
  • Kod obiektowy 8127
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
150 000 € 2678 €/m²
  • Kod obiektowy 12503
  • Metry kw. 56 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
170 000 € 1888 €/m²
  • Kod obiektowy 22548
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
180 000 € 3272 €/m²
  • Kod obiektowy 22594
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
130 000 € 1529 €/m²
  • Kod obiektowy 28736
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
190 000 € 3064 €/m²
  • Kod obiektowy 34805
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
140 000 € 3888 €/m²
  • Kod obiektowy 34845
  • Metry kw. 36 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
175 000 € 3804 €/m²
  • Kod obiektowy 34846
  • Metry kw. 46 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
150 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 34854
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
205 000 € 1952 €/m²
  • Kod obiektowy 34858
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera