73 000 €
2517 €/m²
Property 64837 photo 1
Property 64837 photo 2
Property 64837 photo 3
Property 64837 photo 4
Property 64837 photo 5
Property 64837 photo 6
Property 64837 photo 7
Property 64837 photo 8
Property 64837 photo 9
Property 64837 photo 10
Property 64837 photo 11
Property 64837 photo 12

Details

  • Rok budowy: 2010
  • Energy Class: D
  • Odległość do morza: 490 m

Usługi

  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29 metrów kwadratów w Kavali. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z Apartament ma układ przedni także zawiera klimatyzacja.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
95 000 € 791 €/m²
  • Kod obiektowy 61178
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
85 000 € 1416 €/m²
  • Kod obiektowy 63450
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
79 000 € 1385 €/m²
  • Kod obiektowy 64290
  • Metry kw. 57 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
73 000 € 2517 €/m²
  • Kod obiektowy 64837
  • Metry kw. 29 m²
  • Odległość do plaży 490 m
Sprzedaż
105 000 € 2333 €/m²
  • Kod obiektowy 65267
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
105 000 € 2692 €/m²
  • Kod obiektowy 65269
  • Metry kw. 39 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera