550 000 €
2340 €/m²
Property 6500 photo 1
Property 6500 photo 2
Property 6500 photo 3
Property 6500 photo 4
Property 6500 photo 5
Property 6500 photo 6
Property 6500 photo 7
Property 6500 photo 8
Property 6500 photo 9
Property 6500 photo 10

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2004
  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 12000 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 235 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka, 2 łazienek z prysznicem oraz WC, 2 spiżarni. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na las.także zawiera wyposażenie, kominek, parking, ogród, trawę, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
535 000 € 4083 €/m²
  • Kod obiektowy 60110
  • Metry kw. 131 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
480 000 € 2758 €/m²
  • Kod obiektowy 61447
  • Metry kw. 174 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
465 000 € 2162 €/m²
  • Kod obiektowy 61585
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
550 000 € 2558 €/m²
  • Kod obiektowy 61592
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 61593
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
660 000 € 4782 €/m²
  • Kod obiektowy 62730
  • Metry kw. 138 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
565 000 € 4870 €/m²
  • Kod obiektowy 63154
  • Metry kw. 116 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 2657 €/m²
  • Kod obiektowy 63396
  • Metry kw. 207 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
610 000 € 4621 €/m²
  • Kod obiektowy 63730
  • Metry kw. 132 m²
  • Odległość do plaży 3220 m
Sprzedaż
800 000 € 6299 €/m²
  • Kod obiektowy 64179
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera