110 000 €
1310 €/m²
Property 65076 photo 1
Property 65076 photo 2
Property 65076 photo 3
Property 65076 photo 4
Property 65076 photo 5
Property 65076 photo 6
Property 65076 photo 7
Property 65076 photo 8
Property 65076 photo 9
Property 65076 photo 10
Property 65076 photo 11
Property 65076 photo 12
Property 65076 photo 13
Property 65076 photo 14
Property 65076 photo 15
Property 65076 photo 16
Property 65076 photo 17
Property 65076 photo 18
Property 65076 photo 19
Property 65076 photo 20
Property 65076 photo 21

Details

  • Liczba pokoi: 3
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 14 km
  • Odległość od lotniska: 14 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84 metrów kwadratów na Korfu. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera ogród.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
95 000 € 2567 €/m²
  • Kod obiektowy 44335
  • Metry kw. 37 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
89 783 € 1575 €/m²
  • Kod obiektowy 44426
  • Metry kw. 57 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
110 000 € 1309 €/m²
  • Kod obiektowy 65076
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
95 000 € 1938 €/m²
  • Kod obiektowy 65886
  • Metry kw. 49 m²
  • Rooms 1

Subskrypcja newslettera