210 000 €
2258 €/m²
Property 65078 photo 1
Property 65078 photo 2
Property 65078 photo 3
Property 65078 photo 4
Property 65078 photo 5
Property 65078 photo 6
Property 65078 photo 7
Property 65078 photo 8
Property 65078 photo 9
Property 65078 photo 10
Property 65078 photo 11
Property 65078 photo 12
Property 65078 photo 13
Property 65078 photo 14
Property 65078 photo 15
Property 65078 photo 16
Property 65078 photo 17
Property 65078 photo 18
Property 65078 photo 19
Property 65078 photo 20

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1985
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 93 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Apartament ma układ rożny także zawiera klimatyzacja, markiza, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
230 000 € 1900 €/m²
  • Kod obiektowy 56787
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
290 000 € 2959 €/m²
  • Kod obiektowy 58082
  • Metry kw. 98 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
285 000 € 2035 €/m²
  • Kod obiektowy 58412
  • Metry kw. 140 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
230 000 € 2446 €/m²
  • Kod obiektowy 58876
  • Metry kw. 94 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
275 000 € 4230 €/m²
  • Kod obiektowy 59413
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
299 000 € 2300 €/m²
  • Kod obiektowy 59899
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
215 000 € 2945 €/m²
  • Kod obiektowy 60056
  • Metry kw. 73 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 1724 €/m²
  • Kod obiektowy 60737
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera